Plamis – творча майстерня з розробки та створення декоративних та ароматичних свічок із рослинного воску, яка знаходиться у самому серці України – місті Києві.

Я, Юлія Єфімова, як засновниця цієї майстерні, вже 10 років надихаюсь унікальністю пальмового воску та на своєму практичному досвіді вивчаю всі тонкощі роботи з виготовлення пальмових свічок та їх застосування. А останні кілька років займаюся магією створення ароматичних свічок з інших рослинних восків, зокрема соєвого та кокосового.

Цей дивовижний творчий шлях розпочався з ідеї створення таких виробів, які були б доступні та бажані в кожному будинку, приносили естетичне задоволення, душевний спокій та енергетику, створювали атмосферу тепла та щастя…

Сьогодні Plamis – це більше, ніж майстерня. Це поєднання власного досвіду, безмежної любові до своєї справи та радості від отриманого результату!

Наші свічки створюються виключно вручну зі 100% рослинного воску з урахуванням найдрібніших деталей, повагою до навколишнього середовища та турботою про здоров’я наших покупців.

Ми сподіваємося, що свічки Plamis створять атмосферу кохання та комфорту у вашому домі та стануть атрибутом щоденного задоволення!