Ми приділяємо особливу увагу виготовленню та доставці нашої продукції і завжди сподіваємось, що ви задоволені своїм замовленням.

Але якщо з будь-якої причини ви будете незадоволені покупкою, то завжди можете повернути товар, дотримуючись умов, наведених нижче. Але перш ніж робити повернення, зв’яжіться з нами за номером +38(068) 830-45-96 або напишіть за адресою sales@plamis.com.ua.
Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше задовольнити ваш запит.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГРОШЕЙ

Повернення продукції ми приймаємо протягом 14 днів після отримання замовлення.

Товари, що повертаються, повинні бути в невикористаному стані, у повній комплектності, з усіма бірками, етикетками та в оригінальній упаковці.

Організація доставки та пакування, пов’язані з поверненням товару, лягає на Покупця, а транспортні витрати ми беремо на себе.

Ми гарантуємо повернення грошей за товар, якщо він вважатиметься дефектним або пошкодженим. В іншому випадку, вартість доставки буде вирахована із суми відшкодування.

ОБМІН ТОВАРА

За бажанням Покупця дефектний або пошкоджений товар може бути замінений на аналогічний або будь-який інший товар цієї категорії, рівний або більший за вартістю.

Якщо для обміну буде обрано товар більшої вартості, то Покупець повинен доплатити таку різницю в ціні. При цьому система знижок не враховується і до таких товарів застосовуються початкові роздрібні ціни.

СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення може бути скасоване Покупцем, при цьому необхідно негайно повідомити нас за номером +38(068) 830-45-96.

Якщо замовлення буде скасовано до моменту передачі його до служби доставки, Покупцеві буде повернено оплату за замовлення в повному обсязі.

У разі скасування замовлення на етапі доставки, витрати на доставку та повернення цього замовлення Продавцю несе/відшкодовує Покупець, незалежно від суми замовлення.